Funkční trénink

Fitball

FitBall

Fitballu se říká také Aerobic na míči. Jedná se o cvičení, které zlepšuje koordinaci, je prospěšné pro svaly a páteř a také je vhodné pro všechny věkové i váhové kategorie. Přijďte si zablbnout na nafukovacím balónu a zjistíte, že se po cvičení budete cítit skvěle.

Overball

Overball

Overball je lehký, nafukovací, pružný míč, který se vyrábí o průměru 22 - 30 cm (asi nejvyužívanější je overball o průměru 26 cm). Dá se nafukovat ústy či speciální trubičkou, jež se prodává společně s míčem. A v tom také spočívá jeho výhoda – můžete si ho nafouknout tak, jak sami chcete. Pro začátečníky se totiž doporučuje cvičit s neúplně nafouknutým míčem, protože pro overball platí pravidlo – čím nafouknutější, tím náročnější cvičení.

Bosu

Bosu

BOSU je zkratka pro „both sides up = obě strany nahoru“. Jde o rehabilitační pomůcku, která se dá používat oboustranně pro různé druhy balančních cvičení. ... S každým cvičením na BOSU vždy hledáte cestu nejmenšího odporu s co nejmenší námahou!

TRX

TRX

TRX umožňuje celou řadu závěsných technik, které se dají provádět kdekoli, kdykoli a kýmkoli. Ať jevaším cílem rehabilitovat po zranění, zvyšovat celkovou fyzickou kondici nebo vrcholově soutěžit, patří k tomu cvičení na TRX.

Flexibar

Flexibar

Vibrační kmitací tyč FLEXI-BAR je původem rehabilitační náčiní. Cvičení s FLEXI-BARem jevynikající prevencí proti bolestem zad a v případě stávajících bolestí Vám je pomůže odstranit. Toto cvičení je skvělým tréninkem pro všechny stupně výkonnosti a pro všechny věkové skupiny.

Posilování

Posilování

Samozřejmě v žádném takovém sportovním sudiu se nesmí zapomenout naposilování. Pokud toužíte po svalech z ocele i ty vám zde můžeme nabídnout. Nebude to tedy úplně zadarmo, zapotíte se, ale výsledek bude stát za to. 

V našich prostorách můžete posilovat všechny svalové partie a formovat tak svou postavu přesně tak, jak si přejete.

Napište Váš dotaz nebo zprávu

Opište následující kód: 67910

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné!

Novinky

Nová WWW prezentace

Nová WWW prezentace

20.07.2017 | MI6 Studio

Vážení přátelé,

vytvořili jsme pro Vás novou webovou prezentaci studia MI6. Uspořádali jsme informace a všechno obměnili. Doufáme, že budete s novými stránkami spokojeni a že zde najdete vše, co o nás potřebujete vědět .